در میان نفرات ورودی سروش رفیعی از گزینه های قطعی خرید باشگاه است که مذاکرات برای جذب او آغاز شده است.

به گزارش مای کلاب دو هفته به پایان رقابت‌های نیم فصل لیگ برتر باقی مانده و از همین حالا تیم‌ها به دنبال تقویت تیم‌شان در پنجره نقل و انتقالات زمستانی هستند. اما به نظر می‌رسد وضعیت پرسپولیس در این زمان، پیچیده‌تر از دیگر تیم‌هاست. درحالی که چند بازیکن کلیدی قرمزپوشان ساز جدایی کوک کرده‌اند، برانکو ایوانکوویچ به دنبال یافتن جایگزین‌هایی برای آن‌هاست جام نیوز در گزارشی کامل به تمامی ورودی و خروجی‌های احتمالی نیم فصل پرسپولیس اشاره کرده که با هم آن را می‌خوانیم:

دو هفته به پایان رقابت های نیم فصل لیگ برتر باقی مانده است و اکثر تیم های مدعی مذاکرات اولیه خود را برای جابجایی بازیکنان در نقل و انتقالات زمستانی آغاز کرده اند.

در باشگاه پرسپولیس با صحبت ها و مذاکرات انجام شده تا امروز جدایی احمد نوراللهی و محمد آرام طبع قطعی شده و امید عالیشاه، محمد انصاری و دو بازیکن  اوکراینی در فهرست احتمالی بازیکنان جدا شده از پرسپولیس هستند.

در میان نفرات ورودی سروش رفیعی از گزینه های قطعی خرید باشگاه است که مذاکرات برای جذب او آغاز شده است.

در پست دفاع میانی عزت الله پورقاز و محمد طیبی و در فاز حمله رحیم مهدی زهیوی و حسن بیت سعید گزینه های مدنظر باشگاه هستند که احتمال پیوستن دو تن از آنها به پرسپولیس وجود دارد.

در صورتی که باشگاه استقلال خوزستان تا نیم فصل ۵۰ درصد قرارداد بازیکنان را پرداخت نکند، طبق متمم قرارداد بازیکن آزاد محسوب می شوند و امکان جدایی آنها  وجود دارند. از سیامک کوروشی و محمد دانشگر هم به عنوان گزینه های آلترنانیو یاد می شود.

تا این لحظه جذب یک بازیکن خارجی آسیایی به جای آنتونی گولچ قطعی است و اگر باشگاه پرسپولیس موفق به فسخ قرارداد با بازیکنان اوکراینی شود دو بازیکن خارجی دیگر هم به تیم اضافه خواهند شد.

جذب نفراتی چون گادوین منشا، داریوش شجاعیان و سیاوش یزدانی هم مد نظر باشگاه است اما چون احتمال صدور رضایتنامه آنها بسیار ضعیف است انتقالشان منتفی است.

پرسپولیس خرید بازیکن در پست های مدافع میانی، مدافع چپ، هافبک دفاعی، هافبک بازیساز و مهاجم را در دستور کار دارد.